Zapisy na SEMcamp 21 stycznia

Po narodzinach pomysłu cyklicznego spotkania specjalistów SEM, publikacji wstępnych założeń spotkania nadszedł czas na podanie szczegółów pierwszego spotkania.

Spotkanie udało się zorganizować dzięki uprzejmości dziekana Kolegium Nauk o przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej, pana prof. dr hab. Andrzeja Hermana.

Szczegóły pierwszego spotkania SEMcamp

Spotkanie rozpocznie się 21 stycznia o godzinie 17.15 na SGH, Budynek S na ul. Batorego 8 pok. 25.


Wyświetl większą mapę

Harmonogram spotkania

1. Mariusz Gąsiewski (ItTechnology.us) – Techniczne i metodologiczne aspekty śledzenia konwersji w Google Analytics. Jakie sprawy związane z niestandardową konfiguracją Google Analytics powinien znać specjalista SEM?

2. Przemysław Modrzewski (MarketingLab.pl) – testowanie tekstów reklamowych w kampaniach linków sponsorowanych. Przygotowywanie założeń, testowanie reklam, ocena efektywności tekstów.

3. Bartek Berliński (Berlinski.pl) – Dzień Specjalisty SEO w dużym e-commerce. Jak wygląda pozycjonowanie wielkiego serwisu internetowego i czym się różni od pracy pozycjonera pracującego w małej firmie?

Po prezentacjach, czyli około godziny 20.30 zapraszamy wszystkich na wspólne wyjście na piwo do pubu Zielona Gęś, Al. Niepodległości 177 (5 minut piechotką). Dla jasności, nie chciałem w spotkanie mieszać żadnego sponsora, więc każdy płaci za siebie :).

Zapisy na spotkanie

Ze względu na ograniczenia sali zapisy zostały już zakończone.

Wszelkie sugestie, komentarze, pytania proszę przesyłać na adres: m.gasiewskiMALPAittechnology.us


Comments

 1. […] Rezerwacji miejsca można dokonać poprzez formularz na stronie SEMcamp.com.pl […]

 2. […] rejestracji. Formularz rejestracyjny i dodatkowe informacje na temat spotkania można znaleźć na stronie spotkania i na moim prywatnym […]

 3. Sebastian pisze:

  Jeśli będzie istniała możliwość wpięcia się do sieci (wifi/kabelek) to postaram się na bieżąco komentować przebieg imprezy na Blipie.

  http://www.blip.pl/tags/semcamp

 4. admin pisze:

  Sądzę, że nie powinno być z tym wielkich problemów. Jak pisałem na moim blogu dam Ci znać na maila w tej sprawie.

 5. FK pisze:

  ech! i przegapiłam rejestrację 😐
  Może jakas lista rezerwowa? ;))

 6. admin pisze:

  Sprawdzam, czy jeszcze nie da się dodać trochę miejsc do sali.

 7. Bart pisze:

  I jak, będą dodatkowe miejsca? O spotkaniu dowiedziałem się niedawno, zniosę niedogodności, ale chciałbym przyjść. Można?

 8. Jarek ten od Farb pisze:

  Super spotkanie, dzięki dużo sie można dowiedzieć szczególnie po spotkaniu..;D szkoda ze dużych agencji nie było (poza jedną)….. chyba nie docenili potencjału a szkoda bo to świadczy o tym że zbyt zadarte głowy mają. …. pozdrawiam i oby częściej bo warto.

 9. Marcin pisze:

  Relacja Przemka z SEMcamp 🙂 http://acr.pl/blog/?p=91

Comments are closed.